Fajerwerki profesjonalne

Jorge Fireworks oferuje ogromny wybór produktów pirotechnicznych. W naszej ofercie znajdują się fajerwerki profesjonalne i amatorskie oraz pirotechnika sceniczna. Bezpieczeństwo naszych klientów zawsze jest u nas na pierwszym miejscu, dlatego też byliśmy pierwszą firmą w Polsce, która w 2009 roku wdrożyła europejskie przepisy odnoszące się do oznakowania fajerwerków. Otrzymaliśmy również europejski certyfikat jakości CE na nasze produkty. To sprawia, że nasza pirotechnika podbija rynki całego Starego Kontynentu. Możemy się także pochwalić wprowadzeniem w Jorge Fireworks Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Ponadto na naszą korzyść przemawia fakt, iż dysponujemy nowoczesnym laboratorium, które znalazło uznanie niemieckiej instytucji BAM. Dzięki temu otrzymaliśmy upoważnienie do przeprowadzania badań jakości artykułów pirotechnicznych.

Duża wiedza i doświadczenie w zakresie pirotechniki sprawia, że nasze fajerwerki profesjonalne cieszą się wielką popularnością. Co niezwykle ważne – nasze produkty są nie tylko bardzo atrakcyjne wizualnie i dają niepowtarzalne efekty, ale także są przede wszystkim bezpieczne. Najwyższa jakość naszych profesjonalnych fajerwerków jest naszą chlubą i z czystym sumieniem możemy oferować nasze fajerwerki klientom.

Bogaty asortyment Jorge Fireworks powoduje, że każdy znajdzie u siebie to, czego szuka. Nasze fajerwerki profesjonale to między innymi chińskie bomby pirotechniczne, wyrzutnie profesjonalne, rzymskie ognie oraz wiele innych produktów. W zależności od oczekiwanych rezultatów należy wybrać odpowiedni produkt profesjonalny. Bomby zapewnią dodatkowe wrażenia dźwiękowe. Nasze bomby też dzielą się na różne rodzaje. Znajdziecie u nas na przykład bomby cylindryczne, bomby dymne i bomby wodne. Z kolei wyrzutnie pozwolą cieszyć się niesamowitym pokazem wizualnym. W zależności od efektu, jaki chcecie osiągnąć na pokazie pirotechnicznym, wybierzcie odpowiednie fajerwerki profesjonalne dla siebie. Produkty, które znajdziesz w Jorge Fireworks, są bezpieczne, efektowne i niezwykle atrakcyjne. To najwyższa jakość na rynku wyrobów pirotechnicznych.