Petardy

Jorge od 1990r. dostarcza petardy na Polski rynek prosto z najlepszych swoich fabryk. Dzięki temu mogliśmy przygotować dla Ciebie szeroką gamę produktów, które gwarantują niezapomniane wrażenia. Więc z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie.

Jakie petardy znajdziesz w naszej hurtowni?

Używane zgodnie z przeznaczeniem amatorskie petardy potrafią dostarczyć wielu emocji i niezapomnianych przeżyć. Jeśli chcecie Państwo zaopatrzyć się w najwyższej jakości petardy, hurtownia Jorge to miejsce właśnie dla Was. Znajdziecie u nas między innymi modele z lontem czy draską, takie jak Windowmaker, Piccolo Corsair bądź Hermes, które eksplodując ucieszą Wasze oczy długim, świetlnym spektaklem. Nasza pirotechnika to produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, więc świetna zabawa w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na zasoby Waszego portfela.

Historia, a teraźniejszość

To właśnie Chińczycy zapoczątkowali erę petard na świecie. Tysiące lat przed naszą erą, to właśnie oni wrzucali bambusy do ogniska, które podczas spalania się wybuchały. Śmiało można to określić mianem naturalnych petard. Trwało to ąz do VI wieku n.e. w którym znowu w Chinach wynaleziono proch. Stosowano go zarówno w celach rozrywkowych jak i w działaniach wojennych. W celu odstraszenia przeciwnika.

Teraźniejsze petardy, które znajdziesz w naszym sklepie to zdecydowanie bardziej zaawansowany model. Oprócz zachwycających efektów wizualnych naszych petard są także efekty dźwiękowe. Pomimo tego, że efekty są piorunujące, trzeba pamiętać że jest to materiał wybuchowy. Przy tego typu rzeczach szczególna ostrożność podczas obchodzenia się z nimi jest wręcz wskazana.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników