Fajerwerki amatorskie

Jorge Fireworks oferuje ogromny wybór fajerwerków amatorskich. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo klientów, dlatego jako pierwsza firma w Polsce wdrożyliśmy w 2009 roku europejskie przepisy dotyczące oznakowania fajerwerków i uzyskaliśmy znak CE na produkty amatorskie. Oznacza to, że wszystkie nasze fajerwerki amatorskie mają oznaczenie CE, które potwierdza ich bezpieczeństwo i najwyższą jakość. Nasze fajerwerki testujemy we współpracy z największymi instytucjami badawczymi w Europie – LOM (Hiszpania), BAM (Niemcy), INERIS (Francja), Konstrukta (Słowacja), IMP i WITU (Polska). Firma Jorge Fireworks posiada również największą w kraju bazę logistyczną i transportową, co umożliwia sprawne obsługiwanie nawet najbardziej wymagających klientów. Za sprawą własnego transportu ciężarowego jesteśmy w stanie docierać do klientów z całej Europy.

Fajerwerki amatorskie od producenta Jorge

Nasza oferta fajerwerków jest niezwykle bogata i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wielką popularnością cieszą się nasze fajerwerki amatorskie. Ich różnorodność zachwyca klientów z całej Europy. W asortymencie amatorskich fajerwerków mamy między innymi fontanny, rzymskie ognie, rakiety, wyrzutnie, petardy i specjalne zestawy. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, wybierz fajerwerki amatorskie idealne dla Ciebie. Rzymskie ognie na przykład to fajerwerki w formie podłużnej tuby dające różnobarwne efekty. Bardzo efektowne są też nasz fontanny i wulkany, które różnią się między sobą rozmiarami, kolorem iskier, a niektóre mogą posiadać dodatkowo efekt craclingu, czyli trzasku. Po rakiety sięgnij, jeśli chcesz uzyskać piękne i kolorowe efekty eksplodujące na wysokości kilkudziesięciu metrów. Nasze rakiety różnią się od siebie głównie wielkością oraz zawartością mieszanki prochu z efektem. Wyrzutnie z naszej oferty natomiast należą do jednych z najbardziej widowiskowych produktów pirotechnicznych. Inaczej nazywane też bateriami lub tortami.

Zalety naszych fajerwerków amatorskich

Wybierając fajerwerki amatorskie naszej firmy zyskujesz niepowtarzalny efekt, który z pewnością zachwyci wszystkich. Niespotykana różnorodność produktów Jorge Fireworks to jeden z atutów. Jeszcze ważniejszą zaletą naszych fajerwerków jest gwarancja bezpieczeństwa. Dzięki temu użytkowanie oferowanych przez nas produktów jest w pełni bezpieczne i proste. Cały czas też staramy się zaskoczyć naszych klientów czymś nowym i w trosce o ich satysfakcję poszerzamy asortyment. U nas znajdziesz wyjątkowe fajerwerki amatorskie na każdą okazję – na szalonego sylwestra, na romantyczne wesele czy na rodzinną zabawę do białego rana. Wybierz jakość i bezpieczeństwo – wybierz Jorge Fireworks.