Producent fajerwerków

Producent fajerwerków

Jorge Fireworks jest jednym z największych europejskich producentów fajerwerków i importerów pirotechniki amatorskiej i profesjonalnej. Nasze produkty sprzedajemy do większości krajów w Europie takich jak: Niemcy, Francja, Austria, Belgia, Hiszpania, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Włochy  i wielu innych. Nasze fajerwerki są najwyższej jakości i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa dzięki wdrożonym systemom ISO oraz znakowaniu towarów CE.

Importer fajerwerków

Jorge nie tylko produkuje bezpieczne fajerwerki, ale i jest znaczącym importerem artykułów pirotechnicznych na europejskich rynkach. Importujemy fajerwerki z Chin. Nasza firma jest rozpoznawalna w większości krajów Europy jako solidny i rzetelny wykonawca. Polska jest jednym z największych importerów chińskich fajerwerków. Jorge również się do nich zalicza i posiada wszelkie niezbędne koncesje oraz pozwolenia na obrót materiałami wybuchowymi.

Bezpieczne fajerwerki z atestem

Producent fajerwerków Jorge Fireworks oferuje bezpieczne artykuły pirotechniczne wraz z atestem. Większość naszych produktów posiada znak jakości CE, co jest gwarantem bezpieczeństwa i oznacza, że fajerwerki przeszły stosowne badania. Jako producent fajerwerków dysponujemy także własnym laboratorium, w którym przeprowadzane są testy bezpieczeństwa. Wprowadzony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 sprawia, że nasze produkty pirotechniczne spełniają ściśle określone normy europejskie.

producent fajerwerków i import fajerwerków
producent fajerwerków Jorge

Fajerwerki na rynkach zagranicznych i w Polsce

W  2006 r. powołaliśmy w Serbii do życia firmę Meteor, która już w pierwszym roku swojego istnienia stała się największym dostawcą ogni sztucznych w tym kraju. Natomiast w 2013 r. utworzyliśmy w Chorwacji firmę Jorge Pirotehnika.Także w Polsce mamy szeroko rozwiniętą sieć hurtowni fajerwerków, ze szczególnym uwzględnieniem północno-zachodniej Polski. Nasze fajerwerki można jednak dostać praktycznie w każdej części kraju.

Udział w targach

Każdego roku bierzemy udział jako wystawca w Targach Zabawek w Norymberdze, które są największą tego rodzaju imprezą w Europie. Dzięki doświadczeniu oraz stałym kontaktom z naszymi odbiorcami w całej Europie jesteśmy w stanie zaoferować, obok najlepszych produktów na rynku, również najlepszy serwis i najkrótsze terminy realizacji zamówień. 

Zachęcamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany fajerwerkami firmy Jorge Fireworks, bądź pokazami pirotechnicznymi, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Jako producent fajerwerków posiadamy naprawdę szeroki asortyment produktów oraz gwarantujemy obsługę pokazów na najwyższym poziomie.