Pokaz sztucznych ogni i pirotechnika sceniczna

Pokaz sztucznych ogni

Pokaz sztucznych ogni to doskonała oprawa imprez plenerowych, która wieńczy cały event. Jorge Fireworks oprócz szerokiego asortymentu fajerwerków oferuje również profesjonalne pokazy pirotechniczne podczas imprez okolicznościowych – urodzin, bankietów, wesel, targów, Sylwestra i innych. Jeżeli chcesz, aby Twoje wesele było niezapomniane, urodziny jedyne w swoim rodzaju, a impreza plenerowa została w pamięci na dłużej, zgłoś się do Jorge Fireworks. Organizujemy pokazy pirotechniczne w całej Polsce. Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa i najlepszą jakość usług. Oferujemy także zestawy produktów do samodzielnego odpalenia i organizacji kameralnych pokazów sztucznych ogni.

Pokaz sztucznych ogni w Sylwestra

Żadna noc sylwestrowa nie może obyć się bez fajerwerków. Jorge Fireworks od lat dba o odpowiednie przygotowanie tego niepowszedniego wydarzenia. Sylwester to czas, w którym praktycznie w każdej miejscowości w Polsce odpalane są fajerwerki. Nasza firma jest liderem w branży pirotechnicznej i pokazy pirotechniczne nie mają przed nami żadnych tajemnic. Chętnie przygotujemy pokaz w noc sylwestrową, a w naszej bogatej ofercie znajdziecie również fajerwerki profesjonalne do samodzielnego przygotowania pokazu.

Pokazy sztucznych ogni na weselu

Pokaz sztucznych ogni na weselu? Czemu nie? Jorge Fireworks sprawi, że swoje wesele będziesz wspominać do końca życia. Feeria kolorowych barw na ciemnym niebie będzie świetnym punktem kulminacyjnym imprezy. Wyjątkowo przygotowane widowisko pirotechniczne zachwyci każdego gościa obecnego na przyjęciu ślubnym, a nasza firma da prawdziwe i profesjonalne show. Starannie dobrane efekty, migoczące iskry i brokat na pewno spodobają się każdemu.

Pokaz pirotechniczny na urodzinach

Huczna impreza urodzinowa również wymaga specjalnej oprawy. Jeżeli chcesz, aby Twoje urodziny były jedyne w swoim rodzaju i aby mówiono o nich bardzo długo, pokaz fajerwerków Jorge Fireworks to idealne rozwiązanie. Bardzo chętnie uświetnimy przyjęcie jubilata w wyjątkowy sposób. Organizujemy zarówno wielkie pokazy pirotechniczne, jak i kameralne widowiska na specjalne życzenie klienta. 

Pokazy pirotechniczne na imprezach plenerowych

Imprezy plenerowe, wszelkiej maści festyny i bankiety mają miejsce szczególnie latem, a pokaz pirotechniczny podczas takich eventów doskonale wpisuje się w charakter takiego zgromadzenia. Zorganizujemy niesamowite widowisko, które będzie podziwiane przez tłumy, co zapewni długotrwałe wrażenia estetyczne. Nasze pokazy pirotechniczne nagradzane są zawsze gromkimi brawami, a przygotowane przez nas widowisko jest w pełni bezpieczne dla widowni.

pokaz sztucznych ogni pokazy pirotechniczne
pokazy pirotechniczne

Pokazy pirotechniczne naszą pasją

Pirotechnika i pokazy pirotechniczne są naszą pasją! Cel, jaki przed sobą postawiliśmy, nie był prosty do zrealizowania. Pragnęliśmy, aby dzięki naszym wysiłkom pokazy pirotechniczne stały się prawdziwym spektaklem sztucznych ogni. Oferujemy Państwu wyroby pirotechniki profesjonalnej, dzięki którym powstają jedyne w swoim rodzaju, niezapomniane, zapierające dech w piersiach widowiska. Organizujemy także profesjonalne pokazy sztucznych ogni, przygotowane przez doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pirotechników.

Pokazy pirotechniczne odbywają się praktycznie zawsze przy okazji ważnych wydarzeń – czy to noc sylwestrowa, czy wesele, czy może jakieś ważne obchody wydarzeń krajowych, lub impreza w plenerze. Pirotechnika sceniczna odgrywa bardzo ważną rolę w oprawie tych wydarzeń. Nierzadko pokaz pirotechniki to kulminacyjny punkt wieczoru, na który czekają licznie zgromadzeni goście. Dlatego producent i importer fajerwerków Jorge Fireworks dba o najwyższej jakości produkty do pokazów pirotechnicznych, aby każdy show pozostał niezapomniany.

Wysoka jakość produktów

Nasza pirotechnika powstaje w oparciu o najwyższej jakości dostępne materiały i w najlepszych chińskich fabrykach. Posiadamy także w ofercie wyroby pirotechniki europejskiej – włoskiej i hiszpańskiej. Doskonała baza logistyczna oraz doświadczenie zdobyte w handlu sprawiają, że pokazy pirotechniczne z użyciem naszych produktów to niezapomniane spektakle świetlnych feerii. Dzięki sprawności, jaką odznaczamy się w transporcie, widowiska pirotechniczne mogą odbyć się niemal w dowolnym miejscu na świecie. Nasza pirotechnika profesjonalna i sceniczna to gwarancja zawsze udanych pokazów pirotechnicznych.

Szeroki wybór artykułów pirotechnicznych

Jorge Fireworks dba o różnorodność oferowanych produktów do pirotechniki scenicznej. Dzięki temu pokazy pirotechniczne z użyciem naszych artykułów są bardzo ciekawe i urozmaicone. Oprócz wulkanów i fontann z iskrzącymi kolorami, oferujemy między innymi migające wodospady (Waterfalls), zapierające dech w piersiach koła (Wheels) oraz wiele innych arcyciekawych fajerwerków scenicznych.

Pirotechnika sceniczna Jorge Fireworks zalety

 • niezapomniane pokazy pirotechniczne
 • obsługujemy pokazy fajerwerków na weselach, bankietach,
 • urodzinach i pokazach plenerowych
 • najwyższa jakość produktów
 • jesteśmy producentem i importerem fajerwerków
 • bezpieczne i certyfikowane artykuły pirotechniczne
 • doskonale rozwinięta baza logistyczna
 • transport ADR
 • ogromny wybór materiałów pirotechnicznych
 • różnorodność fajerwerków (fontanny, wulkany, koła, etc.)
 • pokazy pirotechniki scenicznej
 • całoroczna sprzedaż artykułów pirotechnicznych do pokazów
 • całość przygotowana przez ludzi z wiedzą i doświadczeniem
 • konkurencyjne ceny pokazów
Przygotuj pokaz samodzielnie

Jeżeli zależy Ci na samodzielnym przygotowaniu pokazu pirotechnicznego, wystarczy skontaktować się z naszym działem sprzedaży. Dysponujemy naprawdę szerokim asortymentem fajerwerków profesjonalnych oraz scenicznych, które posiadają atesty i są bezpieczne. Oferujemy konkurencyjne ceny i chętnie doradzimy w doborze odpowiednich artykułów.

Targi Zabawek i Fajerwerków

Jorge Fireworks chętnie bierze udział w licznych targach (np. Targi Zabawek i Fajerwerków w Norymberdze) i organizuje także liczne prezentacje, na których urządzane są pokazy pirotechniczne z udziałem naszych fajerwerków profesjonalnych. Pokazy pirotechniczne można obejrzeć poniższych filmach w kanale YouTube