Pirotechnika sceniczna

Jorge Fireworks oferuje nie tylko bogaty asortyment fajerwerków amatorskich i profesjonalnych, ale również ciekawy i zróżnicowany wybór pirotechniki scenicznej. Oferowana przez nas pirotechnika sceniczna robi prawdziwą furorę. Wyróżnia się tym, że nie posiada tradycyjnego lontu, a odpalana jest ze źródła prądu stałego. Jej dużą zaletą jest to, że można ją odpalić zdalnie. Atutem pirotechniki scenicznej jest także fakt, iż wszystkie ogniste fontanny czy płomienie zapalają się i gasną jednocześnie. Dzięki temu można osiągnąć naprawdę niesamowity efekt wizualny. Niektóre rodzaje pirotechniki scenicznej mogą być z powodzeniem stosowane wewnątrz pomieszczeń, ponieważ nie wydzielają dymu.

Czym jest pirotechnika sceniczna?

Pirotechnika sceniczna stanowi wyjątkowy dział branży pirotechnicznej. Może być używana na scenie w bliskiej odległości od uczestników imprezy. A wszystko ze względu na wysokie standardy bezpieczeństwa i wykorzystanie prądu stałego do odpalenia. Sceniczna pirotechnika pozwala także na praktycznie nieograniczone wariacje ustawień i aranżacji. Zyskujemy więc wielkie możliwości kreowania oryginalnych pokazów zsynchronizowanych z muzyką.

Nasza pirotechnika sceniczna zazwyczaj znajduje zastosowanie podczas uroczystych gal, imprez sportowych, koncertów czy podczas wręczania nagród. Taki rodzaj pirotechniki bardzo często tworzy niezwykle zgrany duet z pokazem konfetti, ponieważ metalizowane konfetti pięknie błyszczy w blasku fajerwerków.

Pirotechnika sceniczna od Jorge na zamówienie

W Jorge Fireworks można znaleźć różne rodzaje pirotechniki scenicznej – między innymi fontanny, wodospady, koła, płomienie, punkty świetlne i wiele innych. Jeśli szukasz profesjonalnych i przede wszystkich bezpiecznych fajerwerków, które zapewnią wyjątkowy efekt wizualny – wybierz pirotechnikę sceniczną z Jorge Fireworks. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i niepowtarzalne widowisko.