FAJERWERKI

O firmie

Specjalne efekty na wyjątkowe wydarzenia

Firma Jorge jest polską firmą handlową i chińskim producentem pirotechniki. Powstała w Polsce w 1990 r., a jej założycielami są Jacek i Mariusz Dudkowiak. Zaczynaliśmy od importu fajerwerków z Chin i ich dystrybucji w Polsce. Dziś Jorge sprzedaje fajerwerki amatorskie i pirotechnikę profesjonalną do większości krajów europejskich, a nasza marka kojarzy się z najlepszą jakością i solidnością.

Od samego początku po dziś dzień nasz priorytet to doskonały produkt i zadowolenie Klienta. Oferujemy szeroki asortyment pirotechniki amatorskiej, profesjonalnej i scenicznej. Co istotne, przykładamy tę samą wagę do jakości i niezawodności towarów amatorskich, jak i profesjonalnych.

O Firmie Jorge

W zależności od wymagań klientów Jorge realizuje dostawy bezpośrednio z Chin lub z magazynów w Polsce. Dzięki doskonałej bazie logistycznej: magazynom, serwisowi i transportowi jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Jako pierwsza firma w Polsce, bo już w 2009 r., uzyskaliśmy na swoje produkty europejski certyfikat jakości CE. Dzięki temu dzisiaj większość naszych produktów może być oferowana w krajach Unii Europejskiej. Firma wdrożyła również System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Dysponujemy własnym, nowoczesnym laboratorium, które zdobyło upoważnienie od niemieckiej renomowanej instytucji BAM do przeprowadzania badań jakości artykułów pirotechnicznych.

Ważnym elementem naszej działalności są coroczne prezentacje organizowane dla naszych Klientów. Podczas tych pokazów są wybrane artykuły z naszej oferty oraz nowości. Jest to również okazja do wymiany poglądów z innymi pirotechnikami oraz personelem firmy.

Jorge posiada własne inwestycje w Chinach. Naszą produkcją i dostawami kieruje chińskie biuro Jorge, założone w 2004 r. w miejscowości Liuyang. W odległości pół godziny drogi od biura znajduje się nasza fabryka. Koncentrujemy się tu zwłaszcza na produkcji bomb oraz wyrzutni. Naszym celem jest doskonały produkt, który zachwyci Was pomysłem, kolorem i kształtem.

W  2006 r. powołaliśmy w Serbii do życia firmę Meteor, która już w pierwszym roku swojego istnienia stała się największym dostawcą ogni sztucznych w tym kraju. Natomiast w 2013 r. utworzyliśmy w Chorwacji firmę Jorge Pirotehnika.

Fajerwerki to nasz biznes i nasza pasja.
Przyłącz się do nas!