Hurtownia fajerwerków

Największa sieć naszej hurtowni fajerwerków znajduje się w północno-zachodniej części Polski. W zachodniej Polsce w fajerwerki firmy Jorge można się zaopatrzyć w Hurtowni Fajerwerków AS w Gorzowie Wielkopolskim oraz w firmie POL-EXPANCE w miejscowości Kobylanka w powiecie stargardzkim. Współpraca z obiema hurtowniami fajerwerków układa się do wielu lat bardzo dobrze. Można w nich nabyć wiele rodzajów petard firmy Jorge, które doskonale posłużą do urządzania pokazów pirotechnicznych zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorskich.

Dystrybutorzy fajerwerków w Zachodniej Polsce

Hurtownia fajerwerków jest wprost na wyciągnięcie ręki. Siedziba producenta Jorge znajduje się w Czerwieńsku koło Zielonej Góry, jednak fajerwerki naszej produkcji można kupić w wielu miejscach w Polsce. Mamy bardzo dobrze rozwiniętą bazę logistyczną i magazynową, a oferowane przez nas fajerwerki są od lat niezmiennie doskonałe. Sprzedajemy sztuczne ognie naszej produkcji do wielu krajów na świecie, nie tylko w Europie. Posiadamy bazy w Chinach, Serbii i Chorwacji. W każdej części Polski mamy swoich zaufanych dystrybutorów, z którymi współpracujemy od lat w zakresie sprzedaży petard. Wielu z nich prowadzi również sprzedaż internetową.

Także Hurtownia Fajerwerków S-Piro w Szczecinie zajmuje się dystrybucją sztucznych ogni firmy Jorge. Można tutaj bardzo korzystnie kupić większość petard naszej produkcji. Jako jedyna firma z województwa zachodniopomorskiego S-Piro posiada koncesję MSWiA na obrót materiałami w celach widowiskowych. Ponadto pracownicy tej firmy odbyli szkolenie w WITU w Zielonce. Gwarantujemy więc obsługę w tej hurtowni fajerwerków na najwyższym poziomie.

Jeśli chcą Państwo nabyć fajerwerki firmy Jorge w Poznaniu i okolicach, to zapraszamy do sklepu z petardami Gold Weco. Ta hurtownia fajerwerków działa nieprzerwanie od prawie 30 lat, sprzedając fajerwerki i oferując wprost genialne usługi pirotechniczne. Jeśli mieszkacie w pobliżu Poznania, to petardy kupujcie tylko tam. Wszystkie posiadają odpowiednie testy.

Hurtownie fajerwerków na Północy kraju

Najbardziej wysuniętą na północ hurtownią petard jest hurtownia fajerwerków Top10 w miejscowości Przejazdowo w gminie Pruszcz Gdański. To właśnie tutaj zaopatrują się kupcy detaliczni, jak i hurtowi w fajerwerki produkcji Jorge od wielu, wielu lat. Top10 to jeden z naszych najstarszych dystrybutorów. Wystarczy poczytać opinie w Google Maps, aby przekonać się, że usługi tej firmy stoją na najwyższym poziomie.

Niedaleko Bydgoszczy, w miejscowości Wtelno w gminie Koronowo, znajduje się firma HANEV. Ta hurtownia petard i fajerwerków posiada jeden z największych asortymentów pirotechnicznych w północnej Polsce. Można się tutaj zaopatrzyć w fajerwerki amatorskie, jak i profesjonalne od Jorge. Znajdziecie tutaj m.in. wyrzutnie rakiet, rzymskie ognie, oraz wiele, wiele innych oszałamiających fajerwerków.

Również toruńska firma THUNDER PIROTECHNIKA zaopatruje się u nas od lat w sztuczne ognie. Ta hurtownia fajerwerków prowadzi zarówno sprzedaż stacjonarną, jak i internetową. Znajdą Państwo tutaj niezwykle bogaty asortyment naszej produkcji w doskonałej cenie.

Hurtownia fajerwerków Białystok

Na ścianie wschodniej można kupić fajerwerki Jorge w Białymstoku. Fajerwerki Lider to bogaty wybór klasycznych petard, pośród których znajduje się wiele nowości. Lider to doświadczona firma, która istnieje ponad 25 lat na polskim rynku. Pracownicy tej hurtowni fajerwerków chętnie doradzą w wyborze odpowiednich sztucznych ogni i innego asortymentu Jorge. Polecamy w szczególności zestawy sylwestrowe.

Dostawcy fajerwerków w południowej Polsce

Na południu Polski mamy kilku dostawców fajerwerków, m.in. w Częstochowie, niedaleko Oświęcimia oraz w Rzeszowie. Częstochowska hurtownia fajerwerków Grom Zbig organizuje profesjonalne pokazy fajerwerków i może się poszczycić wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Grom Zbig czterokrotnie zostali Międzynarodowymi Mistrzami Polski, jeżeli chodzi o pokazy pirotechniczne. Jeśli chcecie się poradzić w kwestii asortymentu pirotechnicznego firmy Jorge, to tylko tam. Wyszkoleni pracownicy pomogą Państwu dobrać odpowiedni produkt dostosowany do Waszych oczekiwań.

W Kętach w powiecie oświęcimskim znajduje się firma Korsarz, która także zajmuje się dystrybucją fajerwerków Jorge. Można tam nabyć sztuczne ognie, fontanny, petardy hukowe, profesjonalne zestawy fajerwerków oraz wiele innych produktów. Produkty kupione w tej firmie z pewnością zachwycą każdą publiczność.

Na rzeszowszczyźnie w południowo-wschodniej Polsce znajduje się firma Ekoplast, która nie tylko zajmuje się hurtową sprzedażą fajerwerków, ale i organizuje profesjonalne pokazy pirotechniczne. Kupicie tam m.in. wyrzutnie rakiet, fontanny i rzymskie ognie, a także inne petardy naszej produkcji. Sztuczne ognie od firmy Ekoplast będą stanowiły piękną oprawę każdej uroczystości.

Fajerwerki Jorge to najwyższa jakość

Jorge to szeroko rozwinięta baza hurtowni fajerwerków, w której znajdą Państwo certyfikowane petardy naszej produkcji. Skontaktuj się z naszym dystrybutorem fajerwerków w dogodnej dla Ciebie części Polski. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie oraz profesjonalne doradztwo w zakresie pirotechniki. Jorge to najwyższa jakość produktów, które posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. Produkcja naszych fajerwerków odbywa się w oparciu o normy ISO, więc możemy zapewnić, że wszystkie oferowane przez produkty są najwyższej jakości, co stanowi główny cel działalności firmy Jorge. Zachęcamy do odwiedzenia naszych hurtowni fajerwerków.

Dystrybutorzy fajerwerków JORGE