Wyrzutnie

Firma Jorge Fireworks oferuje niezwykle bogaty wybór fajerwerków amatorskich, profesjonalnych i scenicznych. Bezpieczeństwo naszych produktów zawsze jest dla nas priorytetem. Dlatego też możemy się pochwalić europejskim certyfikatem jakości CE, co umożliwia sprzedaż naszych produktów w całej Europie. Mamy też wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Posiadamy również nowoczesne laboratorium do przeprowadzania badań jakości artykułów pirotechnicznych. To wszystko potwierdza, że oferowane przez nas fajerwerki są w pełni bezpieczne i cechują się najwyższą jakością.

W naszej bogatej ofercie znajduje się ogromny wybór fajerwerków amatorskich. Wśród nich prawdziwą furorę robią wyrzutnie amatorskie. Są to jedne z najbardziej widowiskowych i efektownych wyrobów pirotechnicznych. Nie ma się co dziwić – nasze wyrzutnie posiadają szeroki wachlarz efektów oraz dużą ilość wystrzałów. W asortymencie każdy znajdzie idealny produkt dla siebie, ponieważ nasze wyrzutnie różnią się od siebie także wielkością, dzięki czemu bez problemu dopasuje się je na każdą okazję. Inaczej nazywane są też bateriami lub tortami.

Niezwykle ważne jest, by przy odpalaniu wyrzutni ustawić ją na równym, niepalnym podłożu. Zaleca się również obłożenie baterii kamieniami, aby zapobiec wywróceniu się wyrzutni i odpalenie lontu. Koniecznie przestrzegajmy tych zasad, ponieważ zapewnią nam one nie tylko bezpieczeństwo, ale także wyjątkowo efektowny pokaz wystrzałów.

W zależności od tego, jakie wyrzutnie wybierzemy – osiągniemy nieco inny efekt. Różna ilość strzałów, kaliber, odmienna dynamika wystrzeliwanych ładunków – to wszystko sprawia, że pokazy z udziałem wyrzutni są zawsze wyjątkowe i oryginalne. W Jorge Fireworks mamy również wyrzutnie wodne, które robią piorunujące wrażenie. Dzięki temu, że dysponujemy zarówno małymi, jak i dużymi wyrzutniami, znajdziesz u nas pirotechnikę na każdą okazję. Nasze torty idealnie sprawdzą się na szalonego sylwestra, uroczyste i niezapomniane wesela czy też na osiemnaste urodziny.

Wyświetlanie 1–12 z 208 wyników