Rzymskie ognie

Staramy się, aby naszym klientom zawsze dostarczać jak najlepszych efektów, ale wszystko to w bezpieczny, a przede wszystkim certyfikowany sposób. Znajdą Państwo u nas rzymskie ognie Hot Balls, które posiadają szeroką gammę kolorów i kształtów. Od piwonii po mieniące się gwiazdki. Jeśli jednak jesteście zwolennikami tradycyjnych fajerwerków. Powinny zainteresować Was Multicolor, które klasycznie posiadają 10 wystrzałów w kształcie kulek różnego koloru.

Najlepsze rzymskie ognie od największego producenta fajerwerków Jorge

Rzymskie ognie to ciekawe rozwiązanie konstrukcyjne – poszczególne moduły pirotechniczne są umieszczone w rurze kolejno jeden nad drugim. Jej długość i kaliber wyznaczają wysokość, na jakiej odbędzie się pokaz, oraz wielkość efektów. Wygląd widowiska zależy również od zastosowanych substancji chemicznych; raz przybierze postać wielokolorowych palm, kiedy indziej – gwiazdek czy chryzantem z dodatkowymi efektami dźwiękowymi.

Jak odpalać rzymskie ognie?

Przede wszystkim prosimy każdego o bezpieczne użytkowanie ogni. Warto pamiętać, że wszelkiego rodzaju fajerwerki są bardzo niebezpieczne i mogą prowadzić do trwałych okaleczeń. Dlatego też zalecamy, aby pod żadnym pozorem nie trzymać ogni w ręku. Końcem, który strzela skieruj ją w przeciwną stronę od siebie, następnie drugi koniec umieść w stabilnym i trwałym gruncie. Kolejno odpal, oddal się na bezpieczną odległość i podziwiaj efekty.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników