Czołowy producent

i importer fajerwerków

										
										
																				    

Oferta

Jorge Fireworks jest największym polskim importerem i producentem pirotechniki. Nasze produkty sprzedajemy do większości krajów w Europie. Od samego początku po dziś dzień nasz priorytet to doskonały produkt i zadowolenie klientów.


Biuro firmy w Czerwieńsku 

 

Nasza oferta obejmuje fajerwerki amatorskie m.in.: wyrzutnie, petardy, rakiety, fontanny oraz zestawy artykułów pirotechnicznych. Nasze wyroby charakteryzuje najwyższa jakość efektów i różnorodność dostepnych poligrafii. Co istotne, przykładamy tę samą wagę do towarów amatorskich, jak i profesjonalnych. Nasza oferta pirotechniki profesjonalnej to: bomby sferyczne i cylindryczne, wyrzutnie profesjonalne, single shoty czy rzymskie ognie. Oferujemy bogaty wybór pirotechniki chińskiej produkowanej przez nas w najlepszych chińskich fabrykach. W gronie naszych produktów znajdziecie także Państwo najwyższej jakości pirotechnikę sceniczną oraz profesjonalne wyroby pirotechniki europejskiej - włoskiej i hiszpańskiej.

 

Bogaty asortyment produktów


W 2009 r., jako pierwsza firma w Polsce, wdrożyliśmy europejskie przepisy dotyczące oznakowania fajewerków i otrzymalniśmy znak CE na produkty amatorskie. Dzisiaj większość naszych produktów, zarówno amatorksich, jak i profesjonalnych, posiada europejskie oznaczenie CE. Dzięki temu zaopatrujemy odbiorców w całej Europie, a nasze produkty są synonimem bezpieczeństwa i najwyższej jakości. W zakresie testowania fajerwerków współpracujemy z największymi europejskimi insytucjami badawczymi, takimi jak: LOM (Hiszpania), BAM (Niemcy), INERIS (Francja), Konstrukta (Słowacja), IMP i WITU (Polska).


Nowoczesna baza logistyczna


Posiadamy rozbudowaną i największą w Polsce bazę logistyczną i transportową, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Posiadamy własny transport ciężarowy spełniający wymagania międzynarodowej konwencji o przewozie towarów niebezpiecznych (ADR), dzięki czemu możemy realizować zamówienia klientów z całej Europy. Gwarantujemy najlepszy serwis oraz oferujemy możliwie najkrótsze terminy realizacji zamówień. Dysponujemy składem celnym oraz nowoczesnymi magazynami przystosowanymi do przechowywania każdego rodzaju pirotechniki amatorskiej i profesjonalnej.


Szeroka dostępność produktów


Dzieki bogatemu asortymentowi produktów jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Naszymi klientami są hurtownie fajerwerków, sklepy oraz firmy zajmujące się organizacją największych pokazów pirotechnicznych zarówno w Polsce, jak i Europie. Zaopatrujemy największe sieci handlowe, takie jak: Tesco, Biedronka, Intermarche i Bricomarche, Netto, Aldi oraz inne. W zależności od wymagań klientów polskich i zagranicznych Jorge realizuje dostawy bezpośrednio z Chin lub z magazynów i składu celnego w Polsce. Jako firma o zasięgu ogólnoeuropejskim korzystamy również z magazynów logistycznych w Europie.


Flota samochodów z uprawnieniami ADR

 

Zapraszamy do współpracy!