Czołowy producent

i importer fajerwerków

										
										
																				    

O firmie Jorge

Firma Jorge jest polską firmą handlową i chińskim producentem pirotechniki. Powstała w Polsce w 1990 r., a jej założycielami są Jacek i Mariusz Dudkowiak. Zaczynaliśmy od importu fajerwerków z Chin i ich dystrybucji w Polsce. Dziś Jorge sprzedaje fajerwerki amatorskie i pirotechnikę profesjonalną do większości krajów europejskich, a nasza marka kojarzy się z najlepszą jakością i solidnością.

 

Od samego początku po dziś dzień nasz priorytet to doskonały produkt i zadowolenie Klienta. Oferujemy szeroki asortyment pirotechniki amatorskiej, profesjonalnej i scenicznej. Co istotne, przykładamy tę samą wagę do jakości i niezawodności towarów amatorskich, jak i profesjonalnych.

 W zależności od wymagań klientów Jorge realizuje dostawy bezpośrednio z Chin lub z magazynów w Polsce. Dzięki doskonałej bazie logistycznej: magazynom, serwisowi i transportowi jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom.

 

Jako pierwsza firma w Polsce, bo już w 2009 r., uzyskaliśmy na swoje produkty europejski certyfikat jakości CE. Dzięki temu dzisiaj większość naszych produktów może być oferowana w krajach Unii Europejskiej. Firma wdrożyła również System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Dysponujemy własnym, nowoczesnym laboratorium, które zdobyło upoważnienie od niemieckiej renomowanej instytucji BAM do przeprowadzania badań jakości artykułów pirotechnicznych.Misja i wizja

Polityka Jakości


 

Ważnym elementem naszej działalności są coroczne prezentacje organizowane dla naszych Klientów. Podczas tych pokazów są wybrane artykuły z naszej oferty oraz nowości. Jest to również okazja do wymiany poglądów z innymi pirotechnikami oraz personelem firmy.

 

Jorge posiada własne inwestycje w Chinach. Naszą produkcją i dostawami kieruje chińskie biuro Jorge, założone w 2004 r. w miejscowości Liuyang. W odległości pół godziny drogi od biura znajduje się nasza fabryka. Koncentrujemy się tu zwłaszcza na produkcji bomb oraz wyrzutni. Naszym celem jest doskonały produkt, który zachwyci Was pomysłem, kolorem i kształtem.


W  2006 r. powołaliśmy w Serbii do życia firmę Meteor, która już w pierwszym roku swojego istnienia stała się największym dostawcą ogni sztucznych w tym kraju. Natomiast w 2013 r. utworzyliśmy w Chorwacji firmę Jorge Pirotehnika.

 

Fajerwerki to nasz biznes i nasza pasja.
Przyłącz się do nas!